Naše služby - Barvy Plzeň

Firma Barvy Plzeň

Firma Barvy Plzeň Vám nabízí tyto služby,

Barvy Plzeň míchají výrobky firem HET, STACHEMA, WEBER TERRANOVA, do odstínů vzorníků NCS II, RAL, IMPULS, EUROTREND, RAL EFFECT, BAUMIT, CS III, DULUX, FACADE ECONOMIC, TIKKURILA, PRIMALEX a ostatních . Jsme schopni namíchat odstín barvy Vámi doneseného předmětu či vzorku např. hrnek, tričko, tapeta atd. nebo přetónovat Váš odstín na jiný..

Nabízíme:

 

Barvy Plzeň Vám poskytnou odbornou pomoc na poli barev, malířských potřeb, specializovaných nátěrů a v mnohém dalším. Samozřejmostí je pro nás míchání barev na počkání a rádi s Vámi prokonzultujeme nejlepší možné řešení přímo Vám na míru. Potřebujete-li firmu, pro kterou není míchání barev pouze denním chlebem, ale zároveň i posláním s dlouholetou tradicí, Barvy Plzeň jsou tu pro Vás. Spokojenost zákazníka a radost z dobře odvedené práce je pro nás prioritou v každé situaci.

 


 

O nás

Barvy Plzeň Vám poskytnou odbornou pomoc na poli barev, malířských potřeb, specializovaných nátěrů a v mnohém dalším. Samozřejmostí je pro nás míchání barev na počkání a rádi s Vámi prokonzultujeme nejlepší možné řešení přímo Vám na míru.

Přijďte si vybrat ze široké nabídky barev.

Mapa

Kontakt

Barvy Plzeň
Na Roudné 1565/53
301 00 Plzeň-Bolevec
Tel.: +420 604 600 238
Tel.: +420 602 219 538
Email: info@barvyplzen.cz
www.barvyplzen.cz